Cytat Zamieszczone przez erbuwa Zobacz posta
Pies mordo czy już doszly do ciebie informacje (pomowienia) ktore podobno pojawily sie juz w kilku miastach polski (to pewnie jakas zorganizowana akcja) jakobyś miał współpracować z policją i że twoj nick to nie jest przypadek (pies = policjant)
podobno od dobrych kilku lat dla nich naganiasz i sprzedales kilku chlopakow

ja tam w to oczywiscie nie wierze ale jestem ciekawy co ty o tym sadzisz i czy w ogole doszly do ciebie te ploty
Hahaha, słyszałem, tak to zoorganizowana akcja pewnie działaczy kodu albo karłowatego śmiecia plotki, który mi szkodzi. Słyszałem, że niby powołali mnie na świadka koronnego, co ta frajerska platforma obywatelska może wymyślić to się we łbach całego Białegostoku nie mieści, tak jestem świadkiem koronnym Prawa i Sprawiedliwości, i będę tępił skurwienie rudego pedała europejskiego i jego pomiotów, nigdy nie współpracowałem z policją i nigdy nie będę, z rządem bym współpracował w sprawie kurwiarzy z PO gdybym mial jakąś funkcję wyżsżą, ale nigdy z tymi kurwiszczami z policji, bo to pedały bite w szkole, nic nie wiedzą, nic nie umieją, potrafią jedynie zgnoić i obesrać człowieka, zmieszać go z błotem, a potem skazać za niewinność, chuje, nienawidzę policji i nigdy bym nikogo nie sprzedał. Frajer jakiś (prawdopodobnie karakan mały) puścił plotę na cały internet i teraz to się niesie po całej Polsce, ja pierdolę.

http://www.youtube.com/watch?v=7moqpjov2uQ