Strona 19 z 43 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 423

Wątek: Pies Records (Pies Rap) - nowa rapowa twarz YouTube

  1. #181
    Awatar yeeq
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    2 098
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    czekam z hujem w rece [2]

  2. #182

  3. #183
    Awatar Pies
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    233
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    https://www.youtube.com/watch?v=aLLkJEuEMiQ

    PS. Xenja frajer policyjny. Jebać DS Fokus.

  4. #184

  5. #185

  6. #186
    Awatar erbuwa
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    32 920
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    Pies mordo czy już doszly do ciebie informacje (pomowienia) ktore podobno pojawily sie juz w kilku miastach polski (to pewnie jakas zorganizowana akcja) jakobyś miał współpracować z policją i że twoj nick to nie jest przypadek (pies = policjant)
    podobno od dobrych kilku lat dla nich naganiasz i sprzedales kilku chlopakow

    ja tam w to oczywiscie nie wierze ale jestem ciekawy co ty o tym sadzisz i czy w ogole doszly do ciebie te ploty

  7. #187
    Awatar Pies
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    233
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erbuwa Zobacz posta
    Pies mordo czy już doszly do ciebie informacje (pomowienia) ktore podobno pojawily sie juz w kilku miastach polski (to pewnie jakas zorganizowana akcja) jakobyś miał współpracować z policją i że twoj nick to nie jest przypadek (pies = policjant)
    podobno od dobrych kilku lat dla nich naganiasz i sprzedales kilku chlopakow

    ja tam w to oczywiscie nie wierze ale jestem ciekawy co ty o tym sadzisz i czy w ogole doszly do ciebie te ploty
    Hahaha, słyszałem, tak to zoorganizowana akcja pewnie działaczy kodu albo karłowatego śmiecia plotki, który mi szkodzi. Słyszałem, że niby powołali mnie na świadka koronnego, co ta frajerska platforma obywatelska może wymyślić to się we łbach całego Białegostoku nie mieści, tak jestem świadkiem koronnym Prawa i Sprawiedliwości, i będę tępił skurwienie rudego pedała europejskiego i jego pomiotów, nigdy nie współpracowałem z policją i nigdy nie będę, z rządem bym współpracował w sprawie kurwiarzy z PO gdybym mial jakąś funkcję wyżsżą, ale nigdy z tymi kurwiszczami z policji, bo to pedały bite w szkole, nic nie wiedzą, nic nie umieją, potrafią jedynie zgnoić i obesrać człowieka, zmieszać go z błotem, a potem skazać za niewinność, chuje, nienawidzę policji i nigdy bym nikogo nie sprzedał. Frajer jakiś (prawdopodobnie karakan mały) puścił plotę na cały internet i teraz to się niesie po całej Polsce, ja pierdolę.

    http://www.youtube.com/watch?v=7moqpjov2uQ

  8. #188
    Awatar Boryna
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    6 593
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    Pies się rozpruł i mam na to dowody, nie słuchajcie pozera

  9. #189
    Awatar Aien
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    4 432
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    zamknij morde heaterze jebany, po co się w ogóle odzywasz jak ty nawet nie słuchasz porządnego rapu pewnie tylko miłość w zakopanem
    You know I make you wanna scream!

  10. #190
    Awatar Pies
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    233
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryna Zobacz posta
    Pies się rozpruł i mam na to dowody, nie słuchajcie pozera
    kodowcy tak majom, ksienia to stary chuj i frajer

    @topic

    https://www.youtube.com/watch?v=GQOFmjwS9Bc

    Cytat Zamieszczone przez Aien Zobacz posta
    zamknij morde heaterze jebany, po co się w ogóle odzywasz jak ty nawet nie słuchasz porządnego rapu pewnie tylko miłość w zakopanem
    Miłość miłość w zakopanem, poruchają się z pedałem, sławomir jest idiotą a Uśka jest królową burdelu, ale sławomir z zakopanem woli być jebany przez pedałóóóów, miłość miłość w zakopanem, podcierają się pedałem, wyruchają oni go w cipkę a później anal w dupkę hohoho, miłość miłość w zakopanem...

    Pewnie słucha Białasa albo Tedego, może Quebonafide cwela.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 58 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 58 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •