Strona 17 z 43 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 27 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 423

Wątek: Pies Records (Pies Rap) - nowa rapowa twarz YouTube

  1. #161
    Awatar Pies
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    233
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    Dobra moi drodzy, dziś 8 marca, saluuuuuuuuuut!!!!!!!!!!!!!!! kobitki z całego świata! A wy naleśniki? Złożyliście już życzenia dla swoich dam?

    https://www.youtube.com/watch?v=MsNU...ature=youtu.be

  2. #162
    Awatar Pies
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    233
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    Niech policja i służba zdrowia wie że ich pierdolę... Bejsbolem, jebanych cweli.

  3. #163
    Awatar Pojeb
    Dołączył
    Apr 2017
    Postów
    61 835
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    super dziara propsuje
    Pozdrawiam
    Borys Skrzypek
    Tsfel

  4. #164
    Awatar Nebula
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    7 945
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    troche krzywo ale liczy sie przekaz, propsy mordo i czekam na nowe kawalki

  5. #165
    Awatar alien
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    20 214
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    kim jest informator sesiego z wrocławia??

    na tym forum jest paru uzytkownikow z wroclawia, moze beda mogli ci pomoc

    wydaje mi sie ze @Kaju ; (on akurat jest z warszawy) pisal cos ostatnio ze widzial sandre w metrze ale nie byl pewien czy to ona

  6. #166
    Awatar Aien
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    4 432
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    Cześć Pies, jako fan Twojej twórczości ciekaw jestem Twojej opinii na temat najnowszego filmu Pasikowskiego o wymownym tytule "Pitbull. Ostatni pies". Postać odgrywana przez Dorocińskiego znana jest z poprzednich wydań tej opowieści jako dość niepokorny ale niezaprzeczalnie praworządny funkcjonariusz stojący po stronie prawdy (z angielskiego: "vigilante") - trudno tutaj nie dopatrzeć się odniesień do historii Twojego życia, dlatego sądzę że nie będę jedynym który podtytuł tego filmu odczyta jako ukłon Pasikowskiego w Twoim kierunku. Jakie jest Twoje zdanie? A może sam reżyser bądź ktoś z jego współpracowników kontaktował się z Tobą w tej sprawie na etapie przygotowania scenariusza?

    Gorąco pozdrawiam!
    You know I make you wanna scream!

  7. #167
    Awatar Pies
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    233
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aien Zobacz posta
    Cześć Pies, jako fan Twojej twórczości ciekaw jestem Twojej opinii na temat najnowszego filmu Pasikowskiego o wymownym tytule "Pitbull. Ostatni pies". Postać odgrywana przez Dorocińskiego znana jest z poprzednich wydań tej opowieści jako dość niepokorny ale niezaprzeczalnie praworządny funkcjonariusz stojący po stronie prawdy (z angielskiego: "vigilante") - trudno tutaj nie dopatrzeć się odniesień do historii Twojego życia, dlatego sądzę że nie będę jedynym który podtytuł tego filmu odczyta jako ukłon Pasikowskiego w Twoim kierunku. Jakie jest Twoje zdanie? A może sam reżyser bądź ktoś z jego współpracowników kontaktował się z Tobą w tej sprawie na etapie przygotowania scenariusza?

    Gorąco pozdrawiam!
    Oglądałem "ostatni warmianin" kononowicza, ide niedługo na ten film do kina, wtedy się wypowiem. Jak na razie nic nie będę mówił póki nie byłem na prenierze filmu.

  8. #168

  9. #169

  10. #170

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 60 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 60 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •