Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 96 z 96

Wątek: Game of Thrones

  1. #91
    Awatar Minsafo
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    67 250
    Siła reputacji
    5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pojeb Zobacz posta
    No cóż biorąc pod uwagę w jakim stanie serial był po przedostatnim epie to wyszło w miarę znosnie
    Z rzeczy które mnie mocno zrazily w odcinku to:
    Obsrana przepowiednia z zielonymi oczami
    Tyrion znajdujący rodzeństwo pod kupka cegieł z których można by zrobić max 10 metrów chodnika a reszta lochu w idealnym stanie xD
    Magiczna odbudowa muru
    Smok wybiórczo inteligentny rozumie że deneris zdedala dla tronu i pali go symbolicznie ale nie umie ogarnąć że to John ja zakurwil i se leci w pizdu zostawiając go w spokoju
    Ta przepowiednia to jest w ogóle cyrk na kółkach, ale Littlefinger miał zielone oczy więc technicznie się liczy że spełniona.
    Mur został zburzony w rejonach Eastwatch, a Jon przejechał przez Castle Black.
    Smok chyba nie zabił Jona, bo kminił że ten też jest Targaryenem więc nie wolno na niego ręki pyska podnosić xD Chuj wie co taka bestia ma w bani, ale ogólnie o ile scena śmierci Daenerys na początku była super, o tyle od momentu pojawienia się Drogona była tak kurewsko tandetna, że mnie skręcało w środku.


    A z generalną oceną odcinka się w sumie zgadzam - z gówna bicza nie ukręcisz.

  2. #92
    Awatar Chels
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    52 284
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    odcinek nawet spoko ale to jak nasrali nam wszystkim przez te dwa sezony to nie moge tego zniesc
    jon targaryenem tylko po to by wyslali go za mur xD
    sansa mowiaca jestes ostatnim synem neda starka lordem winterfell a on ze nie moze byc lordem niczego xD
    jakis typek z pizdy z dorne dwoch typow tez z pizdy i lord edmure tez z pizdy i zrecastowany(?) arryn xD

    2>1>5>6>3 tak mniej wiecej wyglada moja ocena odcinkow
    a sezon 8 spada za sezon 5 jako najgorszy sezon gry o tron

  3. #93
    Awatar Chels
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    52 284
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    najlepsze w tym sezonie jest to ze dzieki niemu rewacznolem cala gre o tron i swietnei sie bawilem

  4. #94
    Awatar Haan
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    9 277
    Siła reputacji
    5

    Domyślnie

    littlefinger ma niebieskie oczy
    john dostal to na co zasluzyl - był kretynem i zostal wyruchany
    typowy holywodzki odcinek, nic ciekawego - dobrze, bo nie ma apetytu na kolejny sezon

  5. #95
    Awatar Nebula
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    7 918
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    @odcinek i finał - Meh, nie zrobił na mnie wrażenia. Miejscami nakręcony cudownie, z ogromnym smakiem i polotem (sceny Tyriona w King's Landing), innym razem kiczowato do bólu (Daenerys hitler, czy Drogon niszczący tron to Himalaje cringe'u).

    Zastanawiam się tak już na chłodno, czy dałoby się to dużo lepiej zrobić - bo za to jakim paskudztwem są ostatnie sezony winić należy chyba nawet nie zdolności do pisania duetu D&D, ale wypalenie twórców. Widać, że chcieli jak najszybciej zamknąć ten rozdział swojego życia, poświęcili mu w sumie kopę lat i musiało ich to zmęczyć, może nie chcieli być kojarzeni wyłączni jako "ci dwaj od GoT", więc poszła decyzja o 8 sezonach (HBO chciało więcej i nie robili problemów z hajsem). Szkoda, że przez to będą kojarzeni, jako "tych dwóch, którzy zarżnęli GoT". Bo jak się zacząłem zastanawiać nad niektórymi arcami, rozwiązaniami - wydaje mi się, że wiele z nich byłbym w stanie zaakceptować, gdyby buildup i egzekucja były dużo lepsze, a nie stłamszone w kilka epizodów. Tylko serial potrzebował by wtedy jeszcze z 4 sezonów, czyli kolejne 10 lat z życia i dla twórców i dla aktorów.

    Niemniej i tak, nawet biorąc pod uwagę powyższe, wydaje mi się, że można to było zrobić dużo lepiej. Nie tak niechlujnie, a miejscami głupio, nawet w tym nieszczęsnym finale, jak teoretycznie podomykali wszystkie wątki, scenarzyści potrafią się potknąć o własne nogi i zafundować sobie kompromitacę tzwela przez brak uwagi, zapominanie co wcześniej sami napisali i jakieś pierdoły. Niesmak pozostanie.

  6. #96
    Awatar Dine
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    46 168
    Siła reputacji
    1

    Domyślnie

    chuj

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •